כתובתינו - בת ים, ניסנבאום 29

עדן-דובים-לוגו (1)

לא רק דובים – איך תפתיעו כל אישה עם משלוח פרחים במתנה?

משלוחי פרחים למתנה

מי מאתנו לא יהיה שמח לקבל זר פרחים כמתנה?

האזינו לכתבה

במשך כל השנים יש את הנוהג לבצע משלוחי פרחים כמתנה וגם לפעמים לא כמתנה אלה כסוג של ברכות להחלמה בתוספת ברכה המצורפת למשלוחי פרחים כאלה ואחרים, קיימות המון אופציות של ביצוע משלוחים שכאלה בין אם בהזמנה טלפונית לחנות מסוימת, חיפוש באתרי אינטרנט מקוונים, אפילו גישה פרונטלית לחנות פרחים או משתלה עם בנייה של זר פרחים או עציץ פורח כמובן שגם שזירת הזר עצמו במשלוחי פרחים דומים.

משלוחי פרחים למתנה באירועים גדולים

ניתן כיום לבצע גם הזמנות  של משלוחי פרחים לאירועים גדולים כקטנים אם זה לאירוע של מקום עבודה כתפאורה מסביב, משלוחי פרחים לאירועי חתונה, בר מצווה, משלוחי פרחים למתנה לאורחים באירועי השקה כאלה ואחרים.

משלוחי פרחים לאירועים פרטיים

כמו שניתן לבצע משלוחי פרחים לאירועים גדולים ישנן חנויות או משתלות המבצעות משלוחים שכאלה למקומות יחידים ופרטניים, תלוי כמובן במיקום הגאוגרפי של הלקוח ביחס למיקום החנות, במידה שאנו רוצים לבצע משלוחי פרחים כמתנת יום הולדת לאנשים היקרים לנו, לשלוח זר פרחים לפעמים גם לאירועים מעט עצובים כמו אזכרות או לוויות, לרומם את מצב רוחם של היקרים לנו בבתי חולים, אפילו לבצע משלוחי פרחים בראשון לציון וערים נוספות כמתנה נלווית בתוספת מתוקים או שתייה חריפה מתאימה.

לא רק דובים – איך תפתיעו כל אישה עם משלוח פרחים במתנה

איך נבצע הזמנת משלוחי פרחים למתנה?

עוד בעבר וכמובן גם היום עם שכלולים בטכנולוגיות של ביצוע המשלוחים, נעשות הזמנות טלפוניות ישירות לחנויות הפרחים או למשתלות כאשר אפילו בתקופת הקורונה עלתה שכיחות המשלוחים האלה מהסיבה שלא ניתן היה להגיע לחנויות ולבחור בעצמנו את הפרחים אלה לבצע הזמנה און ליין כאשר באתר של החנויות או החברות שעסקו בכך ניתן היה לבנות וירטואלית זרי פרחים מעוצבים או שהיו כבר מלכתחילה זרי פרחים עם סגנונות מוכנים מראש שהיו מועלים לאתר של חנות הפרחים עם אופציות לשינויים קלים בבחירת הזר או הפרחים היחידים תלוי בבקשת הלקוח המזמין, לעתים תוך שיחה טלפונית עם נציג של חנות הפרחים ניתן היה לקבל המלצות לזרי פרחים מטעם נציגי חנות הפרחים או המשתלה, כל זאת בהתאם למקצועיות של חנות הפרחים וקידום העסק שלו ברשתות המקוונות.

עצות לבחירת חנות למשלוחי פרחים

כמובן לפני שנבצע את משלוח הפרחים שברצוננו לעשות, נשאל חוות דעת וממליצים קרובים, חוות דעת אם אפשר באתרי האינטרנט, כמובן שנבצע סקר שוק קצר לגבי זמינות המשלוח ומועד הגעתו הרצוי לנו, בחירת החנות הרצויה לנו מבחינת סוג הזר שאנו רוצים, מיקום החנות ביחס למקום המשלוח המיועד, ואפשרויות התשלום.

[button text="להזמנת דובי ענק" size="larger" animate="fadeInUp" radius="99" depth="3" expand="true" icon="icon-gift" link="https://doobi.co.il/shop/"]

בד להתעלם

מייסד האתר "עדן דובים" ומנהל הבלוג של האתר. כותב מפעם לפעם בנושא של דובים ענקיים ובובות פרווה, ובזמנו הפנוי מוסיף מוצרים חדשים לאתר וביניהם בובות פרווה שונות בגדלים וצבעים שונים (לא רק דובים).

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
צריך עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)